Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha mások szerint "kuva jól...

Ha mások szerint "kuva jól nézek ki" akkor miért nem jönnek össze a gyönyörű lányok akik szépek és csinosak? 21/F

Figyelt kérdés

A gyönyörű bomba lányok akik tisztába vannak azzal hogy szépek,miért nem értékelik azt hogyha egy "mások szerint kuva jól kinéző" srác oda adná a szívét? =((((((

Egy biztos...ha van olyan gyönyörű csinos lány aki igaz szerelmet és fiút szeretne,talán még össze is jönne.De mi lehet a baj?Miért utaznak a pénzre sok csaj?Hova lett az igazi szerelem és oda adás? =/=/=/ Eléggé elkeserít...


2011. jan. 22. 00:44
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdést jól meg fogalmaztam (gyönyörű és szép) nézzétek el....
2011. jan. 22. 00:45
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan vannak, akik gyönyörűek és komoly kapcsolatot szeretnének, de nekik nem lenne elég, hogy jól nézel ki, és taszítaná őket, hogy téged túlzottan érdekel az ő külsejük.
2011. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De persze hogy nem egy bánya rémmel fogok össze jönni.Egy lánynak jól esik ha érzi hogy tetszik egy mások által és tán így ő általa is jól kinéző fiúnak,én így gondolom legalább is.

Nekem a belső fontosabb mint a külső.Fontos a külső is nagyon de mit ér a külső a belső értéke nélkül.Nem tom, vki érti a kérdésemet? =/

2011. jan. 22. 01:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből azt venni le, hogy neked a külső nagyon fontos, sőt arra helyezed a legnagyobb hangsúlyt. Persze ez lehet nem igy van, de mi van akkor ha ez igy jön le másoknak is (személyesen)? Akkor azok a ritka lányok, akik szépek csinosak értelmesek és komoly kapcsolatra vágynak, azt fogják hinni, hogy csak trófeának kellenek.

Főleg ha mindig csak azt látják, hogy ilyen lányokhoz mész oda ismerkedni, a kicsit "egyszerűebbeket" pedig már észre sem veszed.

2011. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kérdésedből azt venni le, hogy neked a külső nagyon fontos, sőt arra helyezed a legnagyobb hangsúlyt. Persze ez lehet nem igy van, de mi van akkor ha ez igy jön le másoknak is (személyesen)? Akkor azok a ritka lányok, akik szépek csinosak értelmesek és komoly kapcsolatra vágynak, azt fogják hinni, hogy csak trófeának kellenek.

Főleg ha mindig csak azt látják, hogy ilyen lányokhoz mész oda ismerkedni, a kicsit "egyszerűebbeket" pedig már észre sem veszed.



Igen...jól mondod,nekem a külső nagyon fontos,nagyon telibe találtad...nem tudom, más fiúnak nem fontos?Picit bonyolultan fogom föl amit írtál,de érzem az igazság súlyát,csak azt nem értem abban amit írtál,hogy miért hinné azt egy gyönyörű,csinos lány hogy amiért dicsérem a szépsége miatt és ismerkedni szeretnék vele,hogy csak trófeának tekinteném?Én lennék a legboldogabb ha sikerülne ilyen csajjal járnom és a szívemet is oda adnám érte,az elején a kérdésembe le is írtam.Tehát itt érzelmekről is beszélek,és ha már itt tartunk,akkor a mellett hogy szeretném,imádnám,és mindenem lenne,...trófeának is tekinteném (az már csak hab a tortán),ugyanis büszke lennék arra hogy ilyen lányt szeretek teljes szívemből és kölcsönös is.

Ki.aszott sokan dicsérnek a kinézetem és testalkatom miatt bevallom, de nem hiszem hogy lesz szerencsém valaha ilyen csajokkal össze jönnöm...

Az átlagos fiúknak meg kicsit furábban kinéző fiúknak, meg lehet nézni milyen bnőjeik vannak, meg áll az eszem,és rosszul esik nagyon.Meg kell említenem viszont,h azok a lányok akik saját magukat fényképezve pózolnak play boy nyuszisan és bombázók, azoknál még próbálkozni se szoktam, mivel ezeknél alap: Pénz,autó,palota

Erről ennyit...

Egyszer már sikerülhetne, de küzdeni fogok... jó lenne ha ilyen gyönyörű csinos lány írna ide nekem és segítene, mi lehet a gond?Vagy egyszerűen csak most ilyen időszakon megyek keresztül.Ez előtt nagyon sok csinos bnőm volt de 3 évvel ez előtt vége lett a szerencsémnek.Tehát 18 éves koromig nagyon szerencsés voltam,21 vagyok és 18 éves korom óta csak ilyen flörtök vannak nem túl szép lányokkal,tehát buli,de semmi komoly... hm =/

2011. jan. 22. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Én például gyönyörű csinos vagyok;) Első voltam.
2011. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

egy gyönyörű csinos csajhoz szerinted hány olyan pasi megy oda mint te? rengeteg.és lehet hogy velük már megjárta,ezért inkább visszautasít.

ha hozzám jönnél oda akkor azért utasítanálak vissza mert nincs benned kihívás,ha azért mert csinos vagyok már odaadnád a szíved.

2011. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!