Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ember hány giga adatot...

Egy ember hány giga adatot tud megjegyezni? (mennyi az agy tárhelye)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kb mennyi adatot tud megjegyezni...
2011. jan. 21. 22:43
 1/8 A kérdező kommentje:
eltárolni :D
2011. jan. 21. 22:48
 2/8 anonim ***** válasza:
elméletileg végtelen...de végül is az agyunk nem byte-kat cipel ide-oda, szóval nem lehet Mb-be vagy Gb-ba megadni
2011. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aha köszi de azért kiváncsi lettem volna
2011. jan. 21. 22:51
 4/8 A kérdező kommentje:
de szerintem azért nem végtelen mert idővel felejtünk csak nagyon ritkán jönnek elő olyan mintha becsomagolnák az adatokat winrar-al DXD
2011. jan. 21. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
jahm meglehet, de elméletileg kiderítették, hogy az ember agya mindent megjegyez, csak mi tároljuk el túl mélyre mert szükségtelen...de hipnózissal ki lehet deríteni, hogy pl tegnap délután 3-kor az utcán milyen színű autó volt melletted (ez csak egy példa)...szóval érdekes dolgok ezek, igaz vagy sem, én nem próbáltam xD
2011. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha azért érdekel most ez mert most egy olyan cím (küldföldi) jutott az eszembe aminek teljesen hülye neve van de mégis csak beugrott szval :) furcsa
2011. jan. 21. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A tudomány jelenlegi állása szerint, az agy több terrabyte információt képes tárolni, ami tudatosan is előhozható.
2011. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem végtelen, de nem ismerjük a határait. Azért, mert az agy fejleszti magát, ha több információt kell tárolnia (ez visszafelé is igaz), valamint nem mindig könnyű előszedni a tárolt információt.
2011. jan. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!