Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az amsterdam shop? Ez...

Mi ez az amsterdam shop? Ez nem illegális?

Figyelt kérdés
www.amsterdam-shop.eu
2011. jan. 19. 17:29
 1/7 anonim válasza:

A mai Magyar Nemzet Online cikke ad némi támpontot:

[link]

2011. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Új fejlemények Az Este műsorban:

[link]

2011. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Annyira hülye vagy, mint a testrészem, amit most nem nevezek meg. XD

Az amsterdam shop-okban többnyire csak IGÉNYESEN egyedi ruhákat kiegészítőket árusítanak, és kábszer fogyasztáshoz használt kellékeket. Persze akadtak pénz sóvárok, akik a nevet kihasználva, a nyomorult, anti-tudatosan drogozni akaró 13 évesekből akartak hasznot húzni, de amúgy remek kínálata van az amsterdamoknak... Csak pofátlanul drága. Mondjuk inkább itt veszek, valami egyedi ruhadarabot, mint ugyanennyiért egy pláza boltban, ami utána 40X szembe jön velem. XP

2011. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
öhh bocs de szerintem nem ugyanarról beszélünk... én is ismerem azt az amsterdam shopot ami pl a westendben van... de ha utánanézel, ezt a boltot egy ideig TÉNYLEG bezárták, mert legális(?) drogokat árulni... először nézz utána a dolgoknak mielőtt elkezdesz beszólogatni ;) köszi :)
2011. aug. 28. 18:26
 5/7 A kérdező kommentje:
*árulnak/árultak
2011. aug. 28. 18:27
 6/7 anonim válasza:

jön egy alak az utcán, a kezembe nyom valamit...

most akkor kaptam x g mennyiségű drogot?

2011. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha drogot nyomott a kezedbe akkor igen...
2012. máj. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!