Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2011. 01.16 Mi történt pontosa...

2011. 01.16 Mi történt pontosan az ekkor elhunyt 3 lánnyal? Valaki, aki ott volt a helyszínen, mit látott?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha tolakodó vagyok, nem muszáj leírnod, ha nem akarod, nem akarok indiszkrét lenni, csak érdekelne, de nem baj, ha nem írod le.
2011. jan. 18. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
akár én is irhatnék akkora baromságokat, senki sem tudná bizonyítani hogy ott voltam, és tényleg úgy volt-e...
2011. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most te komolyan azt hiszed, hogy ez vicces? Te cseszettül hülye vagy, már megbocsájts! Hogy lehet valaki ilyen IQ mínusz, hogy ilyeneket tesz fel! Te meg még be is linkeled! Mi van az eszed helyén??? Pontosan tudod, milyen nagy tragédia ez, és így elvicceled? Drágaságom, büszke lehet rád az édesanyád, de komolyan. -.-" szánalom a köbön...
2011. jan. 18. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
pontosan csak a 3 halott lány tudja. Én voltam, de igazából csak hallottam a történteket. Ott kezdődött a balhé, hogy állítólag nem akarták beengedni a cigányokat, de valahogy mégis bejutottak. Aztán nyomakodtak előre, de nem jutottak elég gyorsan előre, szentségeltek, anyáztak. Ekkor valaki előrébbről rájuk szólt, hogy kussoljanak. Na ekkor történt a baj. Az egyikük (feltehetőleg) kést rántott, hadonászott, egy srácnak megvágta a karját, és (alhason?) szúrta a lányt. Ennél a pontnál ordított valaki, hogy úristen, megszúrtak valakit!!! A cigányok hihetetlenül gyorsan eltűntek, de kifelé még 1 lányt megszúrt, szerintem véletlenül. Eddigre már kifelé tolongtunk, de mivel még előttünk volt egy lépcső, a neheze még hátra volt. A lépcsőn elkezdtünk lefelé dőlni, páran elestek előttünk, őket én és a haverom húzta fel. Az egész helyiségben a biztonságiakon kívül szerintem nem volt 50 olyan ember, aki felhúzott volna egyetlen embert is! De aki igen, az nem csak egyet. A megszúrt lány eleinte csak feküdt, aztán egy srác felkapta, és a kapuig vitte, ahol a szekusok vették át. Eközben mi még legalább 5 embert emeltünk fel a földről. Mikor végre kiértünk, megkönnyebbülten vettünk levegőt, szinte elfelejtettük, hogy miért nyomott ki minket a tömeg. Csak akkor kaptunk újra észre, mikor láttuk a földön fekvő lányokat. Ezúton is részvétem.
2011. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nahát, ez tényleg megrázó. Köszi a választ!
2011. jan. 18. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt behiszed, akkor pfff....


Haverom is csak szédeleg, hogy mik vannak, ott volt, hallott olyat is, hogy megroggyant a tető, meg bomba volt valakinél. Ha valakit megböknek, az 100% hogy nem kapja fel senki sem csak úgy, mivel mindenki elnyalna a vértócsán, ami elég síkos.

2011. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!