Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy híváslistám...

Hogy lehet az hogy híváslistámon van egy vezetékes telefonszám, ami elvileg éjszaka hívott, de felhívtam a számot, és azt mondta egy néni, h erről a számról bomilt főleg éjjel nem hívnak?

Figyelt kérdés
szal ismernie kellett az illetőnek a számomat (ami új) ha hívott, és éjszaka véletlen nem tud egy telefonról felhívni a tudta nélkül, nem lekérdezhető, de a néni viszont egy városban lakik velem
2011. jan. 16. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:

bocsi, mobilt akart lenni

sőt aznap éjjel nem is vettem észre h hívtak volna, és ha reggel nézem telefont észrevettem volna h van egy nem fogadottam, ha ki lettem volna kapcsolva akkor meg sms ben kaptam volna meg a számot

szal nem értem hogy került a híváslistámra a nem fogadottak közé

lehet van egy fiúk és ő hívott éjszaka? azt csak észrevették volna

2011. jan. 16. 15:38
 2/5 A kérdező kommentje:
hangos a telefonom, amugy a rezgésre is fel szoktam ébredni
2011. jan. 16. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha mást akart hívni, csak félrenyomott egy gombot? Vagy van náluk valaki, aki nagyon unatkozott? Miért olyan fontos ez?
2011. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát azt mondta a nő hogy mobilt arról a telefonról nem szoktak hívni, és főleg nem éjszaka, akkor nem értem hogy lehetett éjjel kettő kiírva a telefonon, de akkor nem is vettem észre h hívtak volna, csak utólag

ráadásul új a szám

meg zalai mint én, pedig nem volt a neve ismerős, azt se mondta h lenne egy fiúk vagy lányuk otthon aki hívhatott volna


amúgy igazából a barátom telefonjába volt a szám, arra nem emlékszem hogy nem fogadott hívás volt e vagy tárcsázott szám, de az al ényeg h a hő azt mondta, hogy nem telefonáltak vele az tuti

és aznap a barátom velem aludt, és egyből észrevette, volna ha valaki hívja őt, vagy ha ő hív másokat

az a furi, meg barátom se olyan hülye h éjszaka közepén hivogat másokat, haverjait is nappal szokta, max kora este


meg nem is volt a szám elmentve nála, szal nem értem ki lehetett

meg kérdeztem nőtől ismeri e a barűtom nevét, azt mondta nem

ezér fura nekem

idősebb nő volt, olyan 50 feletti lehetett

2011. jan. 17. 12:01
 5/5 A kérdező kommentje:

vezetékes számot meg amugyse hív a pasim

mikor kiment wc re éjjel, akkor se vitte magával a telefont

sőt ismeretlen számot fel se szokta venni

éjjelre meg vagy kikapcsolja telefonját, vagy lenémitja, de zat ő sem hallja meg, nappal viszont ki van hangositva,

én még a rezzenésre is fel szoktam ébredni

2011. jan. 17. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!