Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegek vagy mi? Tisztázzuk...

Melegek vagy mi? Tisztázzuk az elején én NEM ítélem el a melegeket. De én NEM vagyok meleg.

Figyelt kérdés
Na az osztályomban a fiúk (mellesleg én is az vagyok) ölelgetik egymást közös maszturbációkat rendeznek( néha egyikmásnak verik) simogatják egymást és úgy viselkednek mint a melegek. Ők most tényleg azok vagy ez normális viselkedési forma és nekem is így kéne viselkednem?
2011. jan. 16. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melegek,vagy esetleg bisexek..:S
2011. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked úgy kell viselkedned, ahogy neked természetesnek tűnik. Ha úgy gondolod, hogy egy fiút simogatnál, tedd azt. Ha úgy gondolod, hogy inkább egy lány simogatása okoz neked nagyobb örömet, ne simogass fiúkat. Nem KELL melegnek lenned csak azért, mert mások esetleg azok. Ekkora hülyeséget...
2011. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te inkább ne csináld ezt...lehet hogy melegek, ez legyen az ők dolguk, vagy annyira ki vannak éhezve, hogy kénytelenek ezt csinálni...:)


N

2011. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KöszKösz
2011. jan. 16. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem melegek, ezek undorító b*zik.
2011. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!