Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyi teát otthon...

Ha a munkahelyi teát otthon iszom meg, az lopás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:

igen.

de ráadásul minek? nincs pár 100ft 1-2 hetente egy doboz teára?

2011. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De most nem mindegy, hogy bent vagy kint iszom meg, így is úgy is elfogyasztom. Bent nem lehet nyugodtan inni, otthon meg igen, akkor mindenképpen büncselekményt követek el?
2011. jan. 16. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, büncselekmény e. de szerintem mindegy is, ha büncselekmény ha nem, senki nem fogja szerintem komolyan venni de elég rossz fényt fog rád vetni, ha észreveszik, hogy 'lopod' a teát, ha neked ér ennyit egy csésze tea, hát hajrá:)
2011. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát igen lopásnak számít mert eltulajdonítás !!! inkább hagyd ki nem ér annyit!!!
2011. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ma egy teafilter, holnap már egy számítógép monitor és így tovább...
2011. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
figyelj,nem tök mind 1?? én pedig a munkahelyi kávépénzből felvágottat és zsömlét veszek...
2011. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy így is - úgy is elfogy. Akkor nem mindegy, hogy hol fogyasztom el?
2011. jan. 23. 22:46
 8/9 anonim válasza:

Ha a saját teád lenne amit a munkáltató adott neked akkor nem...(tök mind1 h otthon vagy a munkahelyen iszod e meg)

Amugy meg gáz h teafiltereket cipelsz haza a munkahelyrölXD

2012. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már több mint egy éves ez a kérdés, azóta nincs munkám, teám sem.
2012. febr. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!