Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Vágóhíd HÉV megállótól hogy...

A Vágóhíd HÉV megállótól hogy jutok el leggyorsabban a Mérnök utcába?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 16:05
 1/5 szamóca. ***** válasza:
100%

103-as busz szerintem a legyegyszerűbb, bár egy keveset gyalogolni kell a hévmegállótól, de nem sok.

ha nagyon nem füllik hozzá a fogad akkor 23-as busz, majd borároson át hatos villamosra a körtérig, onnan pedig 173E, vagy szerintem a 7E is oda megy.

2011. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca. ***** válasza:
73%

vagy ugye arra a vágódhídra gondolsz ami ferencvárosban van?:D meg arra amérnök utcára ahol az elténekvan vmi szarja a 11kerben...?

ha ezek azok akkor kb ez a legjobb útvonal amit leirtam szeritnem...

2011. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.És a 103as busznak a megállója a Lágymányosi hídnál merre van,szóval ha leszállok az 1es villamosról,merre induljak el?Gondolom nem nagy út,de még sose mentem azzal a busszal és holnap időre kell mennem és nem akarok ott tökölni,tudod na... :D Ja és a 103as buszon kell jegyet venni?És ugye a Kelenföldi városközponti megálló van a legközelebb a Mérnök utca 39hez?
2011. jan. 26. 20:46
 5/5 szamóca. ***** válasza:

jah odáig 1-es vilivel mész?

hát pontosan a megállókat nem tudom mert nem járok arra,de asszem a népligetnél át tudsz szállni. meg igazából később is, mert a 103-as is a....nem tudom mi az utca neve, a hungária folytatása:)) ott megy az is.

103-ról meg fehérvári út megállót írja, de ezt már én is utvonaltervről néztem. nézd meg te is nyugodtan, még térkép is van haha

2011. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!