Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm öncsonkitást végez?

Figyelt kérdés
vicc nélkül.Azt mondta ne menjek el hozzá most, de már másodszorra vágta meg magát és lehet az erét is :S :( . Nem tudok mit csinálni.Mit kéne tennem?
2009. jan. 29. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Azonnal szolj a szüleinek!
2009. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de nem tudok :S
2009. jan. 29. 21:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És mondta hogy megvágja megint magát ? Ha igen szolj a szüleinek, vagy probáld öt felhivni és beszélj vele nyugodtan, öszimtén, higgadtan, beszéld le rola, ha még mindig ezt akarja, ha nem tudod lebeszélni akkor hivd ki a mentöket más választás nincs . Hány éves a barátnöd, és te mennyi vagy, és mért akarja ezt csinálni ?
2009. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elözö vagyok , és mért akarja ezt csinálni ?
2009. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

barátnőm 14-15

egy fiú miatt.akit meg sem érdemel és tiszta butus,hogy szépen irjam.Milliószor irtam neki neten most is irunk,hogy ne csinllja nem éri meg.Nem old meg azzal semmit.senkinek sme lesz jó.talál mást.nem érdemli mega fiút. stb.

de akkor is mondja a magáét.Azt mondta már nem fogja csinálni.valamelyik nap elmegyek hozzá beszélgetni. én 13 vagyok

2009. jan. 29. 21:03
 6/17 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért,de gyorsan irtam :S
2009. jan. 29. 21:04
 7/17 anonim válasza:
35%
most van ebben a korban...majd elnövi...
2009. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap ? Most menny oda hogyha ugy érzed megcsinálja, most beszélj vele, valamelyik nap lehet hogy késö lesz !!
2009. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A szüleit mennyire ismered? Ha tudnák úgy kezelni, hogy nem ordítják le a fejét, hanem normálisan állnak hozzá segítően, akkor próbáld valahogy utolérni őket. Ha nem ilyenek, akkor fogjatok össze a baráti körrel, és próbáljátok valahogy kimozdítani magatokkal otthonról, hogy ideje se legyen ilyenekre gondolni.
2009. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem engedte,hogy elmondjam bárkinek is :S . anyjáéknak szólni nem tudtam.asszem leállt erről a dologról.megnyugtattam
2009. jan. 29. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!