Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is röhejes, ha...

Szerintetek is röhejes, ha valaki olyan dolgot kérdez neten, amit a Google-lel 1 perc alatt megtalálna?

Figyelt kérdés

Nem csak erre az oldalra gondolok, hanem bármilyen netes fórumra...

Én sose égetném magam ilyennel, csak végső esetben kérdezek meg valamit fórumon, amire neten nem találok választ.

Ami még jobb, amikor olyat kérdeznek, amit már valaki kérdezett és válaszoltak is rá, csak épp 20 centivel lejjebb kéne görgetni...


2011. jan. 5. 22:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hajjaj, most vettem észre, hogy valaki pár napja föltett egy ilyen kérdést... :D :D
2011. jan. 5. 22:35
 2/11 szamóca. ***** válasza:

akkor ez msot ugyanolyan:D:DD

nem, egyébként, én leszaarom. had kérdezzen amit akar, nem értem miért idegeskedtek annyian az ilyesmit. elolvasod, rájössz hogy baromság, továbblépsz, ennyi.

2011. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező te most annyira gáz vagy, hogy arra nincsen szó; sem több szóból álló kifejezés.
2011. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hja, gondoltam, hogy kitörlöm az egész kérdést a francba, de így viccesebb az egész... xD
2011. jan. 5. 23:10
 5/11 szamóca. ***** válasza:
főleg ogy nem lehet törölni:D
2011. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ááá, vagy úgy... :D
2011. jan. 5. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:
De esetleg vetted volna a fáradságot arra, hogy utána nézz keresőben akkor azt is tudhattad volna, hogy nem lehet kérdést törölni... Ez most elég viccesen jött így ki...xD
2011. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom xD Bár bennem fel sem merült, hogy nem lehet törölni, ezért nem kerestem rá :D
2011. jan. 6. 00:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Látom, vannak itt művelt emberek is, akik tudnak a Vektorból idézni. :D
2011. jan. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most idézhetnék a teknősbéka és a skorpió meséjéből is, de az már nem lenne pojén :P
2011. jan. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!