Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lényt (és hogyan)...

Milyen lényt (és hogyan) lehetne idézni, aki úgymond a szolgám lesz?

Figyelt kérdés

Komoly kérdés!

Szóval,hogy elvégzi a házimunkát meg ilyenek...

Előre is köszi,és fontos lenne!


2010. dec. 30. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Aladinnak hívják, csak a csodalámpát kell hozzá megtalálnod :)
2010. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Nos..ez egyszerűbb mint gondolnád..épp a minap hajtottunk végre mi is egy ilyen "akciót" bár a miénk kudarcba fulladt sajnos és hát így én lettem ennek a jelenségnek a szolgája de ez csak igen ritkán fordulhat elő az is csak oylan kivételes esetekben hogy ha akkora nagy hüölye balf*sz lennél mint én hogy egy ilyen házisárkányt veszel el feleségül :S
2010. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hát figyuzzatok, biztosan van ! már magyarul is találtam a googléban


Démon, Kísértet...A démonok, a mitológiákban az istenek és az emberek között állnak és lehetnek jószándékúak, ... Segédkezik a házimunkában, vigyáz az állatokra, satöbbi. ...

szellemtortenetek.mindenkilapja.hu/.../demon-kisertet - Tárolt változat


[link]


itt van valahol leírva, már az ókoriak internetes háttérirodalommal is meg tudták dolgoztatni a démonokat, hát mi indigó meg gyémánt New Age társadolnak hogyne sikerülne ?! Mint említettem, Én csak kezdő vagyok és még nem sikerült megidéznek semmit sem, és tudom hogy nektek sok rutinotok és érzéketek is van hozzá, szerintem próbáljatok utánajárni. Biztosan vannak tapasztalatai valamelyik boszorkány vagy szeánszok ismerősötöknek. Hát ha régen sikerűlt az őseinknek internet nélkül és azóta meg fejlődtünk az evolúcióval hogyne menne most is. Mindent bele ! És meséljetek.

2010. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az az érzésem, hogy te aféle szolgára vágysz. Nos, ha te valami szellemre gondolsz, akkor jobb, ha máris feladod. Egy természetfeletti lény sem vágyik arra, hogy szolgává tegyék. Ha ez a célod, akkor valamivel meg kell kötnöd, magadnál tartanod. Ehhez persze több évtizedes tapasztalatokra lenne szükséged a demonológia terén, mert ha meg is tudnád idézni a kívánt lényt, azt meg is kell fognod, különben még te leszel az ő szolgája. Szóval csak óvatosan! Vagy szerezz be egy Korrigant :)
2010. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Természetben tudok fizetni neki:)
2010. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz fizetni neki, akkor házvezetőnőnek hívják az ilyen démont, újsághirdetés útján lehet megidézni, és a munkaszerződés nevű varázslattal tudod a hatalmadban tartani.
2010. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ajj de nekem nem ember kell :S

inkább olyan akinek varázsereje van(: szal ha azt mondom pl.kérek egy szőlőt de éppen nincs otthon szőlő,akkor csettint egyet és lesz...

2010. dec. 31. 01:47
 8/10 anonim válasza:
Én azt mondtam, hogy természetben és nem anyagiakban. Másrészről pedig rossz a koncepciótok, Ti rettegtek a démonoktól és azt írjátok, hogy ezt meg azt kér, de azt ki mondta hogy meg is kell neki adni ? A régiek sem ezt csinálták, hát csak olvassátok vissza miket mondtak nekik még az idézésben is benne van, hogy parancsolom nektek és varázsigék, nem pedig az hogy léccike mássz már elő az asztrál térből :D Ezért kérdeztem azt hogy http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1382.. mert régen is ezt csinálták és sikerrel, most is ezt kellene csinálni. gondold el, ha vannak démonok és ti mát úgyis ezzel foglalkoztok, profitáljatok már belőle.
2010. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ilyen a világon nincs te eszement!

Ha lenne tömegesen idézné mindenki

2010. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Te hülye, hát éppen most linkeltem be, hogy van ilyen és csináltak ilyet régen, olvasni nem tanultál meg ? Varázsoljatok és engedjétek szabadjára fantáziótokat ! És aztán írjátok le a tapasztalataitokat.
2010. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!