Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahhh. Mit csináljak? Elmenjek,...

Ahhh. Mit csináljak? Elmenjek, vagy ne? (szilveszter)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az egész szilveszterem nem úgy alakult, ahogyan terveztem.

Az eredeti terv az volt, hogy osztálytársamhoz megyünk a legjobb barátnőmmel házibuliba.Lettünk volna vagy 30-an és sok pia, rágcsálnivaló, zene lett volna.Abból a társaságból a barátnőmmel 4-5-6 embert ismerünk.Családi okok miatt nem lesz buli...


A legjobb barátnőmet már korábban hívta az unokatesója házibuliba.Mondta a barátnőm, hogy menjek én is.Végülis kiderült, hogy nem lesz nagy házibuli, mert a haverja lemondta és így nem jó...Na mindegy, lényeg a lényeg, hogy 5-en lennénk.A barátnőm, a barátnőm unokabáttya, két haverja és én.Tehát 3 fiú, 2 lány.A fiúk 18-20 évesek.


Én nem ismerem a fiúkat, a barátnőm is csak az unokabáttyát ismeri.

A szüleim végül is elengednek, nem erről van szó...Csak apám teletömte a fejemet hülyeségekkel és nem tudom mit csináljak.

Olyanokat mondott, hogy mi van ha nem érzem jól magam 11-kor, mit csinálok akkor, mi van ha nem ugyanolyan zenét szeretünk stb.A "gond" az, hogy ez a buli nem itt van a városban, hanem egy közeli faluban, 10 perc busszal.


És most kicsit elbizonytalanodtam... nem tudom mit tegyek.

Ugyanannyi az esélye annak is, hogy tök jó haverokat szerzünk, mint annak, hogy nem.És a barátnőm ketten is tök jól el tudnánk lenni.

Másrészt kedvem sem sok lenne itthon lenni ... akkor kb. végigbőgném az este felét:/


Ki mit tenne?Menjek, vagy maradjak itthon?

15/L


2010. dec. 30. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj, vesztenivalód nincs! :) Jó szórakozást! Majd írd meg milyen volt!
2010. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem is menj:D boldog új évet:)
2010. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Meg végülis mi van akkor, ha annyira nem lesz jó?A barátnőm ott van, dumcsizunk stb.stb.

Esetleg kimegyünk a faluba, hátha lesz tüzijáték, vagy látunk valamit az itteniből:)

Meg max. nem hajnali 3-4 körül esünk be az ágyban, hanem 1-2 körül:D

2010. dec. 30. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el! ;) És mi van akkor,ha nem egyezik a zenei ízlésetek? Majd hallgattok ilyet is,olyat is. :)
2010. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy menj el! Hisz' most vagy fiatal!

És teljesen jól leírtad, hogyha nem tetszik a buli, akkor beszélgettek a barátnőddel, vagy kimentek a városba tűzijátékot nézni!


U.i.: Ezúton szeretném megköszönni a sok hasznos választ és tanácsot, amiket a kérdéseimre adtál!!! Nagyon kedves, szimpatikus lány vagy - így ismeretlenül is -, és nagyon örülhet a barátnőd, hogy ilyen jó, megértő barátnője van, mint te!!!


13/l

2010. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kíváncsi vagyok a további válaszokra is, de úgy érzem döntöttem: elmegyek.


Kedves 13/L:

Örülök, hogyha tudtam segíteni.Nagyon aranyos vagy, jól esett amit írtál.A barátnőm is legalább ilyen segítőkész lány, úgyhogy tényleg nagyon jól kijövünk!

Boldog újévet Nektek!!!

2010. dec. 30. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a 13 éves lány.


Köszönöm, és én is nagyon boldog új évet kívánok nektek, és sok szerencsét, egészséget a 2011-es évre!


Szeretettel, Eszti :)

2010. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!