Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Problémamegoldó-készség...

Problémamegoldó-készség teszt. Hogyan oldanád meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy futár vagy. A 3-11 házszámnál a B épület B lépcsőház II.4-es lakásába kell eltalálnod.


A GPS csodás hatalmának folytán eljutsz az épület kapujáig.


A kapunál a felirat A--B--C épület - ezek egyébként egy kis belső utca mentén sorban helyezkednek el. A kapun bemész és elindulsz.


Elhaladsz az A épület mellett és a következő lehetőségnél felmész és jobbra fordulsz nagy meglepetésedre ki van írva, hogy B épület A lépcsőház.


Hol keresnéd a B épület B lépcsőházát?


2010. dec. 30. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
eggyel odébb
2010. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gyors volt!


Komolyan mondom, én nem hiszem el hogy 10-ből 2 futár talál ide.


És a DHL-es csávó is azzal védekezik, hogy mert én itt lakom azért tudom.

Mellékesen kimentem az B/a-hoz, mert telefonban azt mondta ott van és kérdezte hogy hol a B/b mondtam hogy eggyel arrébb, de mindegy mert megyek - épületen belül van átjárás, B/a után a B/b-hez, aztán ki a kis utcára, sehol, lementem a kocsijához és felhívtam.

Lövésem sincs merre mászkálhatott.


Amúgy kiraktam facebookra... eddig egy orbitális buta válasz jött.


Amúgy magánkérdés. Magas az IQ-d?

Mert még erre gondoltam, hogy én azért találom ilyen EGYSZERŰNEK a választ, mert elég magas az IQ-m...

és hogy csak ezért feltételezem hogy más is könnyen meg tudja oldani a problémát.


Amúgy ki fogok rakni ideiglenesen egy papírt a kapuhoz, a pontos ábrázolással, aztán ráveszem a lakóközösséget hogy csináljunk táblát. Mert télen lefagyok az otthoni szerkómba kirohangálni a béna futárokhoz...

2010. dec. 30. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettővel odébb és ez tuti :DDD
2010. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én mentem volna 20 lépést tovább és közben meresztem a szemem hogy hol látok egy bé betűt... de aki futárnak megy attól ennyit nem lehet elvárni :)
2010. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, gondolom már többedik válaszadótól nem hiszed el , hogy egyel arrébb, mindegy csak azt akartam mondani, hogy ez egy alap logika, szerintem, még csak nem is magas iQ, csak nem mindenki logikus...
2010. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld kezecskék mindenkine, és köszönöm hogy válaszoltatok!


Utolsónak... de annyira szörnyű hogy 10-ből 2 talál ide... már rendesen meglepődök, amikor az csengő megszólal...


Ma este kiprintelem a térképet, és beleteszem valami műanyag lefűzőbe és kiragasztom :D:D

2010. dec. 30. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:

:]

szerintem is logikus, nincs ezen mit agyalni

2010. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem vagy te olyan okos mint hiszed
2016. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!