Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hogyan tudnék...

Mit gondoltok, hogyan tudnék havonta pénzt szerezni? (15/f)

Figyelt kérdés
minden vágyam, hogy franciát tanulhassak, dehát ez havonta 20 ezer forint :S mivel nagyon szegények vagyunk, anyám ezt nem tudja fizetni. mit gondoltok, honnan tudnék pénzt szerezni?:(
2010. dec. 29. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
nagyon szegények vagytok de netre van pénz?:O
2010. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első! Miből gondolod, hogy otthonról írt? Amúgy ha jól tudom, akkor csak 16 éves kor felett lehet diákmunkát vállalni. De próbálj az ismerősöknél érdeklődni, hátha tud Neked ajánlani valami munkát (ház körüli vagy segédmunka), amivel össze tudod szedni a pénzt. Nagyon dicséretes, hogy tanulásra kellene a pénz.
2010. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van otthon netünk, de mellette számos hitelünk is. ha a nagyszüleim nem segítenének anyagilag, már rég utcán lennénk.
2010. dec. 29. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyan ebbe a helyzetbe vagyok énis :S csak nekem a pénz Krav Magára kéne, ami 8 ezer, de arra sincs pénz :S
2010. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!