Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tűzijáték romlékony?

A tűzijáték romlékony?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki gondolna valamit leszögezném, hogy NEM akarom megtartani!


Csak érdekelne, hogy ha valaki megtartja mondjuk jövőre rendes körülmények között és óvva őket ugyan olyan hatékonysággal használható-e? A petárdát is több százas tételekbe árulják, kétlem, hogy valaki el tudná használni őket még akkor is ha engedélyezve lenne.


2010. dec. 29. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Petárda fogy mint a fene, az elfogy. Igazából szerintem nem romlékony, de ha egész évben nem használod nagy a veszélye, hogy víz éri vagy napon van sokat, plusz így attól sem kell félniük a törtvényhozóknak, hogy év közben jönne rád a lődözhetnék.
2010. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mieltt bárki hülyének nézne, kijelentem, hogy de, meg fogod tartani, ha marad, én is megtartom, és MIDNENKI megtartja.

Igen, rá van írva a felhasználhatósági ideje amúgy. Hol árulják a petárdát? :S Én nem tudtam szerezni sehonnan :S

2010. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kezdjük ott, hogy ki az a hülye aki legálisan veszi 3xos áron???


amúgy az ilyen jellegű pirotechnikai áruk 2-3 évig jók.

2010. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hol árulják a petárdát? :S Én nem tudtam szerezni sehonnan :S"


Itt egy forma a buszmegállóban ordítozott hogy:"petárda rakéta van eladó"

2010. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Basszus, én mirét nem találkozok ilyenekkel...Talán azért, mert nem Pesten vagyok, hanem kisebb városban vidéken :S


második

2010. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a petárda illegális..
2011. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!