Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok időjárásjelentést...

Hol találok időjárásjelentést angol nyelven leírva? Mindegy melyik országé.

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vicces, de az volt a kérdés, hogy LEÍRVA hol találok :)
2010. dec. 29. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Rákattintasz a 6. oldalra, legörgeted egy picikét az oldalt és megtalálod LEÍRVA az időjárás jelentést.

Vagy esetleg ne adjak külön órákat Google használatból neked?! Miért fáj egy kicsit is keresni??? És még utána neked áll feljebb. Szánalmas vagy! -.-

Első hozzászóló voltam.

2010. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre inkább nem mondanék semmit, csak annyit, hogy nem kell mindenen felkapni a vizet. Igazából nem is tudom, hogy mire fel kezdesz itt veszekedni, és hogy honnan veszed a bátorságot, hogy így beszélj egy olyan emberrel akit nem is ismersz. De te tudod. Mindenesetre köszönöm a választ, még így is sokat segítettél.
2011. jan. 1. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem akartam veszekedni, csak te kötöttél belém, hogy "Vicces, nem ez volt a kérdés stb.".
2011. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!