Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Évközbe vagy félévkor lehet...

Évközbe vagy félévkor lehet iskolát váltani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen szintű iskola? általános, közép, felsőfok?
2010. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én középiskolás vagyok és tanév közben váltottam sulit. szerintem ez neked is lehetséges
2010. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy új osztálytársunk, és nemrég váltott sulit (év közbe), amúgy általánost
2010. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én általánosba járok és egy horvát anyanyelvü általános iskolába akarok átmenni.

És mennyi időbe telik az átiratás? Ahova most járok azt ish anyámék intézték el mert a bátyám oda járt de nem oda tartozom az baaj??:O

2010. dec. 27. 13:11
 5/7 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat!:)
2010. dec. 27. 13:11
 6/7 anonim válasza:
Ha oda jársz valószínű nem nagy baj. Egyébként lehet, általánosba járok, jövőhét végén lenne első félév lezárása, de hétfőn már új sulimba kezdek. Ma bementünk igazgatómhoz, mondtuk, hogy máshol szeretném folytatni, írt egy kilépőt,lezártak mindenből és kész.:) Nyolcadikos vagyok, most meg a felvételivel van így variálás :D És sok szerencsét az új suliba! (Én rettenetesen félek, hogy nem tudok majd beilleszkedni..)
2011. jan. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ha 8.os vagy akkor nem lesz nagy baj mert csak egy félévet jársz..:D de mégsem váltok mert emeltszintes angolos vagyok meg mellette még tanulok ish mert kiköltözök angliába.:) de azt nem tudom hogy hogyan jelöljek sulit...xd
2011. jan. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!