Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kora óta zongorázik...

Hány éves kora óta zongorázik Ella Gabriella a Málnazenekarból?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
akármibe lefogadom hogy erre itt nem fogsz választ találni :D
2010. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mondom meg, mert 1 pontot ki bírsz hagyni, de már múltkor is kiraktak a hirdető falra egy kiírást, h k.rvára elegük van, h máshonnan kérdezgetik az embereket a kérdésekre a választ, és ha így folytatják, nem lesznek kérdések. Tehát tippelj vmi, hátha szerencséd lesz vagy nézz utána.
2010. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is ezt mondom, annyi, hogy beírod a google-be hogy málnazenekar... és woala, kidobja a honlapuk, címét, ahol viszont biztos lehetsz benne, hogy fent van. Nem nagy ügy, 2 perc az egész.
2010. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Heeee!!!!! ezzel a kérdezőcsködéssel ájjal le,anyian csak így kérdezik meg, ez sportszerűtlen

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
be irtam googlebe és már az 1. oldalon ott volt a válasz
2010. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jéézusom, a Gabi, egy ilyen bárgyú zenekarban zenél? Most nézem egy weblapon, tényleg ő az. Régi ismerősöm, de ezt nem hittem róla. Régen tök vagány csaj volt, akkorákat buliztunk együtt :))
2013. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy réges-régen zenél.
2013. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!