Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy tárgy...

Van olyan hogy egy tárgy miadt van szerencsém?

Figyelt kérdés
lehet én vagyok a nagyon babonás..tavaly nagyon szerencsétlen évem volt,mindenki cseszegetett, de márciusban minden megváltozott.február 20.án van a szülcsim akkor kaptam egy telot..és annak a telónak tudtam be azthogy szerencsém van ..de most uj telot kaptam és félek h így ujra cseszegetni fognak..és megakarok nyugodni h nem a telo miadt volt szerencsém...ugye ??
2010. dec. 24. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
igen előfordulhat, ha mondjuk az adott tárgy egy fa ág, és megakad benne az éppen feléd dőlő villanyoszlop, akkor baromi nagy szerencséd van az emlitett tárgy miatt.
2010. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Orsós Charmander ***** válasza:
62%

miatt

azt hogy

új

újra

meg akarok nyugodni

miatt

2010. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak bemeséled magadnak hogy szerencsét hoz.:)

Mond az új telóra is hogy szerencsehozó:)

2010. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem választ szerencsehozó tárgynak a magyar helyesírási kézikönyvet. Mindenki jobban fog járni.
2010. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szükséged volt valamire ami szerinted szerencsét hozott, pedig a telód nélkül is szerencsés vagy, csak el kell hinned
2010. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!