Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces karácsonyi...

Milyen vicces karácsonyi smseket tudtok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
"Kellemes karácsonyt és boldog új évet kívánok neked és a családodnak!"
2010. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, hogy vicces, bocs...


első

2010. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vicceset inkább szilveszterkor szoktak küldeni, a karácsony nem erről szól.
2010. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Pici szívem, pici szám, boldog új évet kíván!

-Ez lenni kici kínai karaconyi szmsz. Lenni oco, nem drága, mégis mutatni, hogy van gondolasz Rád. Kivanni Neked jo ünnepek, meg kiccaladod récire boldogsag! - ez is jóó xD

-Szellemes Karácsonyt! Elemes zseblámpát, világító matracot, bort, búzát, békességet, porszívót meg turmixgépet, tűlevelű lóherét és Békés Boldog Szentestét!

-Békés,kellemes, beiglivel célbadobós, ajándékra rávetődős, csillagszóróval ijesztgetős, halászlében pancsolós karácsonyt!

-.a rendõrök keresnek valakit: aki jóképü,okos és barátságos. Te biztonságban vagy, de én hova bújjak?

remélem segítettem :D

2010. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a makkodat tűlevél böki, ha a farkadon üveggömb lóg, a zacskódon gyertya viasz csurog, akkor a karácsonyfát “d*god”. Boldog Karácsonyt!


Bumm, reccs, mi ez a zaj? Asszem' megjött a mennyből-angyal! A szobában keringett, verdesett a szárnya, csendben leszállott a karácsonyfára. A fa persze idén sem bírta el, a családom romokban ünnepel...


Bukócső és pályagumi, angyalkákon tanga bugyi. Fék, bal három, szemben árok! Boldog Karácsonyt Kívánok!


A szán lerohadt,a rénszarvasok megléptek. A kéménybe szorultam. A bokám bebasztam,a krampuszok k*rváznak. Az idén mászkáljon a f…om.üdv: Mikulás



Békés,kellemes, beiglivel célbadobós, ajándékra rávetődős, csillagszóróval ijesztgetős, halászlében pancsolós karácsonyt!


nem is másolok többet,nézz körbe itt:D

[link]

2010. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!