Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egyenes vonalat...

Hogyan lehet egyenes vonalat rajzolni szabadkézzel?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de valaki hátha tud segíteni.

Szóval egy ideje már rajzolok, képekről jól le is tudok másolni ember alakokat, állatokat, portrékat, de pl kockát már nem.


Nem tudom, hogy lehet e szabad kézzel tokéletesen függőleges vonalat rajzolni, de nekem nem megy, mindig eltér valamelyik irányba, kockánál meg ugye jó ha az oldalsó élei függőlegesek, párhuzamosak egymással.


Ki milyen techinákval rajzol egyenes - másikkal párhuzamos vonalat? Rákerestem Youtubeon és ott azért vannak jók, bár van aki egyszerűen csak vonalzóval dolgozik.


Tehát hogyan tudnék ezen fejleszteni? Hogyan rajzolhatnék jó kockát?


Előre is kössz a válaszokat.


2010. dec. 22. 21:24
 1/2 anonim válasza:
Én ha jó egyenes vonalat akarok rajzolni, hirtelen húzom a vonalat, tehát érted, gyorsan és akkor gyakran nagyon szép egyenes lesz a vonalam.
2010. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is gyorsan húzd a vonalat, meg gyakorolj minél többet, nekem pl javult, mert régen nem volt ilyen mint most. Sok sikert!
2010. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!