Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan fényképet keresek,...

Olyan fényképet keresek, amelyiken egy nagy (havy besorolásu) repülőgép előtt (. ) <leirasban>?

Figyelt kérdés
Olyan fényképet keresek, amelyiken egy nagy (havy besorolásu) repülőgép előtt a gurulouton, v futopalyan gurul egy kis,4 személyes, vagy minel kisebb repulo, és ez tavulrol van fenykepezve, szemmagassagbol, zoommal, ezért a kis gep mogotti nagy monumentalisnak hat (pontosabban érződik a mérete). Küldenétek ilyen képet nekem? Köszi.
2010. dec. 22. 17:01
 1/2 anonim válasza:
bocs de nem értem...lehet hogy mert lány vagyok de...
2010. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ennél érthetobben nem tudom magyarazni. Lehet, hogy azért nem érted, mert lany vagy, de lehet, hogy nem ertesz a repüléshez olyan szinten, hogy mi az a heavy, és light repülő, vagy a gurulóút, mert lány vagy :) . Lehet, hogy az elég, ahoz, hogy ne ertsd a kerdest, de lehet, hogy nem is tudsz segiteni, ha ezeket nem erted. A bajom az, hogy egy fenykepet keresek, de bizonyos helyzetet azon, ami bizonos beallitasban van. Ezt meg nem tudom beirni a keresőbe, mert amit kiad, az nem sokkal visz közelebb ahoz a képhez, amilyent én keresek.

Köszi a faradtsagot, ha véletlenul is megakad a szemed ilyesmin, vagy még véletlenebbul van a gépeden ilyen kép, amit leirtam, akkor légyszi irj vm linket hozza.

Köszi

2010. dec. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!