Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új szabályozás az Amerikába...

Új szabályozás az Amerikába feladott levelekre?

Figyelt kérdés

Furcsa dolog történt ma velem. Autogramokat gyűjtök, amerikai-kanadai-brit színészektől, tévés személyiségektől. Egy kis alakú levélbe szoktam feladni egy fotót, egy rövid levelet, és egy válaszborítékot. Lassan két éve így teszem ezt kb hónapos rendszerességgel.


Ma azonban nem a megszokott postára látogattam el, voltak nálam kanadai és amerikai levelek.


A kanadaival semmi gond nem volt, de az amerikaira a postáskisasszony rányomott két nagy zöld cédulát, hogy töltsem ki. Rá kell írni pontosan hogy mik vannak benne, ezeknek mennyi az vámértéke...


Láttam már ilyet, amikor nagyobb csomagokat, nagy alakú leveleket kapok a világ más részéről, de azt nem értem egy kis borítékra minek ilyen... ezt most vezették be? Vagy csak a nagyon öntudatos postákon jönnek elő ezzel?


2010. dec. 20. 18:14
 1/2 anonim válasza:

Üdv én igazából tőled szeretnék kérdezni mert látom hogy rutinos vagy az ilyen autogram kérésekben.

Én Dwayne Johnson-tól szeretnék kérni egyet és nem tudom hogy hogy smint van ez a levél feladásos téma Amerikába-hogy mégis mennyibe kerülne meg hogy mijen válasz borítékot kéne beleraknom a levélbe?

Bocs hogy kérdésbe írok kérdést de ez nagyon fontos lenne!

2011. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

*milyen

Az kimaradt hogy légy szíves privátban küld el a választ, előre is köszönöm!

2011. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!