Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Punk ismerősöm nem merészkedik...

Punk ismerősöm nem merészkedik Pestre a skinek miatt, mi történhet? Lent folytatom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy punk haverom,2 órányira lakik BP-től kb,fel kéne mennie,de nem akarja bevállalni skinheadek miatt,szerintem fél,hogy esetleg belekötnek skinheadek.Valakinek van tapasztalata ? Kötöttek már bele valamelyikőtökbe ?


2010. dec. 19. 22:22
 1/5 szamóca. ***** válasza:

kemény lehet akedves punk ismerősöd:D

nem tudom én elég sok punkot ismertem pest környékén, voltak balhék persze, de ennek semmi köze pest közig. határához:D

2010. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félhet is, mert Pesten minden bokorba' egy-egy szkinhed. A nóta is ezt mondja. :P
2010. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha egyedül mászkál gázos helyeken megverhetik.

De ha kerüli a náci kocsmákat, meg a gettókat akkor nem lesz baja. Pesten elég sok csodabogár mászkál, öket se b@ sztatják.

Ha félsz azt ku rvára megérzik, viszont ha bedugod a füledbe a zenét vagy dumálsz a havaeroddal akkor max a rendőr fog igazoltatni. Az is csak a lepusztultnak tűnsz.

2010. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 böiler ***** válasza:
Nappal nem hiszem, hogy paráznia kell. Este viszont egy neccesebb környék, az érdekes lehet. Mondjuk én jobban tartanék a cigóktól, skinek csak egyszer vertek meg Pesten. Kispesten. Szóval nem hiszem, hogy olyan nagy balhé lenne belőle, ha felmerészkedne az ifjú. :D
2011. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

böiler

Te Sharp skin vagy ?

2011. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!