Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud valami fájdalmas, de...

Ki tud valami fájdalmas, de nem veszélyes fogást?

Figyelt kérdés
11 éves fiú vagyok, 158 centi, 58 kiló. Folyton szekál egy gyerek, 13 éves, 164 centi, 84 kiló, fiú. Velünk jár egy osztályba. Már nagyon elegem van belőle!
2010. dec. 18. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Én csak havonta 1-2x gyakorlok fogásokat (a többi alkalommal ütés/rúgás)... De szerintem nincs nem veszélyes de fájdalmas fogás. Amit eddig én birkózás jelleggel tanultam, az mind olyan, hogy kicsit túlfeszítve már képtelen a testrész használatára az illető, ideig-óráig-napokig....


A másik meg, hogy őszintén kételkedek abba, hogy valaki leír itt neked valami módszert, vagy linkel egy videót és te az alapján le fogod győzni a 2 évvel idősebb, 26 kilóval nehezebb srácot...

2010. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

OK, mondjuk van egy jó fogás. Megcsinálod. Embered fájdalmában jajagat. 1 perc sem telik el és fekszel a földön és örülsz, hogy ha fel tudsz kelni.


Ne törődj vele, vedd semmibe.

2010. dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hello! Mondjuk érdekes hogy 11 és 13 éves fiú egy osztályba jár :D a 13 éves bukott nem igaz?

Na szóval szerintem is hagyd a francba,esetleg ha van valami nagyobb haverod mond meg neki hogy beszéljen a fejével :D

2010. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezd meg,hogy ki akar itt verekedni,erre majd mondja,hogy ő!Erre a válaszod:Akkor te velem vagy.Viccet félretéve,kérdezd meg tőle,hogy mi a baja veled,és haverok-e lehetnétek.Ennyi.
2010. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hatodikos vagyok, nem buktam, oviból se maradtam vissza: de ő már bukott, vissza is maradt. Amúgy meg c*g*ny (em akarom, hogy kicenzúrázzanak, vagy valami, azért írom így), úgyhogy nem is lehet vele beszélni. Amúgy meg első, második: csak van valami fogás, bármi! Hányszor halottam mér ilyet!
2010. dec. 18. 10:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem "mér", hanem "már". Többször is hallottam ilyesmiről. Meg az egész osztály f*sik tőle. A múltkor kiborította a tanár székére a kakaót, ráfogta egy másik gyerekre és az osztály fele azt mondta, hogy ő volt. Én nem mondtam semmit: bent se voltam, mondtam, amikor kérdezték. Tényleg nem voltam bent a teremben.
2010. dec. 18. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Fogások vannak,de ezt nem ajánlanám,mert c+i+gány és ha veszítene,biztos hívná a rokonságot.Azért bátrabb veled is,mert nagyobb nálad.Amúgy olyanok mint a hiénák, egyedül gyávák....Barátkozz skinhedekkell,szerintem,legalább lásson velük egy-kétszer.
2010. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már mondja hogy "na most megverlek" akkor mondd mosolygós arccal hogy "nyugodtan". Odamegy, és vagy nem "bír" egyszerűen hozzád érni, mert nincs hozzászokva hogy beszólogatnak neki, vagy laposra ver.

Egyébként amikor jönne, feküdj a földre azt gáncsold ki a lábaddal... De mindjárt másolok ide egy mozdulatsort:

"Először is, az állát alulról felfelé ütöm, vagy elájul vagy hátraesik, majd mikor éppen esne hátrafele, hatalmas erővel gyomorszájon rúgnám, akkor előrehajol a hasához, ráverek ekkor a fejére ököllel egy bazinagyot, ilyenkor már elájult 100%-osan, aztán kifordítom a kezét és a könyökömmel eltöröm neki. "

2010. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A kérdés: Ki tud valami fájdalmas, de nem veszélyes fogást? Biztos fájna, de az ájulás és a kézeltörés nekem nem nagyon tetszik...
2010. dec. 23. 12:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de én csak ilyet tudok produkálni a nekem rontanak, mert elég alacsony vagyok 12 éves korom ellenére a 134 cm-emmel, de senki nem mer belém kötni, egyébként mindenkivel jóban vagyok nem vagyok egy ilyen terrorista természetű. :)
2010. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!