Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amint elindítom a Call of...

Amint elindítom a Call of Duty 5-öt, nagy feketeség van. Mit csináljak? (A Call of Duty 5 nem eredeti. )

Figyelt kérdés
A hango beadja, meg minden, áttekerhetem az Intro-n, de a képernyőn nincs semmi. Segírtsetek, kérlek!
2010. dec. 17. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Get a life :D


Tudom hogy hideg kimenni a lakásból, de akkor jobb emberekkel lenni mint monitort bámulni meg gombokat nyomogatni a controlleren... :)

2010. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köööööööösz. Nagyon hasznos válasz. De nem akarok leállni vitatkozni veled.
2010. dec. 17. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali! Nagyon valószínű hogy azért van mert másolt!

Én most nem fogok vitatkozni hogy így vedd meg meg úgy vedd meg mert tudom hogy nem éri meg!

Azt ajánlom tölts le egy másikat!

2010. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, vitatkozni időpazarlás.

Szükség van olyan emberekre mint a kedves kérdező, rájuk tudunk építkezni a társadalomban.


Én is azt javaslom, hogy töltsél le másikat, lehetőleg olyan helyről ahol a hozzászólásokból látszik hogy másoknál működik.

2010. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, kösz.
2010. dec. 17. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!