Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kérdéseim...

Miért van az, hogy a kérdéseimre nem válaszol senki?

Figyelt kérdés
legalább erre válaszoljatok
2010. dec. 16. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert érdektelen hülyeségeket kérdezel vagy olyat amit senki se ért...

Linkelj be párat..

2010. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2010. dec. 16. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Na látod ez pl. egy felesleges kérdés.

Beírod gugliba, hogy gossip girl 4. évad és meg is van -.-"

2010. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer megkérdeztem itt, hogy miért mindenki egyből itt kérdez, ahelyett, hogy a googleba beírná és már meg is lenne a válasza. Azt írták nekem erre, hogy azért ,mert itt pontot kap az ember a kérdésért, na meg a válaszokért... Hát jó. :))) Én csak azért, hogy előrébb legyek a toplistában, nem fogok kiírkálni mindenféle kérdést... :))

Persze jó érzés, hogy a 300. hely körül vagyok jelenleg az összesítettben, két hete meg az 1800. körül voltam, de akkor sem ez a lényeg. Ha értelmes kérdés van, próbálok a legjobb tudásom szerint válaszolni rá, és ha a Google sem a barátom már és valamit nem találok akkor megkérdezem, de ennyi. :)))

2010. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kb 3 órája kerestem és azért írtam ki, mert Google barát sem tudta megmondani és gondoltam esetleg vmi jóindulatú ember válaszol nekem, de ezek szerin kár reménykednem is

(am már csómó helyen azt olvastam, hogy a 4 évadról beszélnek itt is-> vki csak tudja

2010. dec. 16. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:

A gugli se tudta megmondani? Az érdekes mivel nekem elsö találatnak ki is dobta amit keresel...

Ennyire nem lehetsz hülye... :)

2010. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akk lehet,hogy én egy balf**z vagyok, de legalább b***ó nem (nagyon nehéz lett volna linkelni vagy csak a pofád nagy és te se talltted meg csak játszod itt a nagyokost
2010. dec. 16. 15:44
 8/8 A kérdező kommentje:
*találtad
2010. dec. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!