Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkanélküli hány hónap után...

Munkanélküli hány hónap után járhat ismét?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,2 évet igazoltan ledolgoztam majd jött a válság és bezárt a cég.Akkor elmentem munkanélkülire ezt kaptam 5-6 hónapig kb.Ez év januárjában kaptam az utolsót.Január óta most kaptam Októberben munkát egy nagyobb cégnél viszont elképzelhető hogy a 3 hónap próbaidő után nem foglalkoztatnak tovább.Szóval azt szeretném tudni hogy ezután a 3 hónap után kaphatok-e valamit?
2010. dec. 13. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a 3 hónap munkaviszonyod van, akkor nem.

Az előző munkaviszonyod alapján kimerítetted az ellátásra való jogosultságod (azokat a napjaidat "felhasználtad")

Az álláskeresési járadékhoz 365, az áll.ker.segélyhez 200 ledolgozott nap kell. Ha volt alkalmi munkavállásod, azok a napok is beszámítanak.

2010. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!