Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnapi Sparos supershop...

Holnapi Sparos supershop akcióról hallott valaki valamit?

Figyelt kérdés
Szóval úgy hirdetik, hogyha holnap vásárolom le a pontokat, akkor azt duplát ér. Így akár féláron is vásárolhatok. Na most. Ez azt jelenti, hogyha van 1000 pontom, akkor 2000 értékű árut automatikusan kifizethetem az 1000 ponttal? Vagy azt jelenti, hogy 1000 pontért vásárolok és csak 500-at írnak le a kártyáról?
2010. dec. 11. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, működik. Sőt 19-én, egy hét múlva is.

A mi vásárlásunk összege 8 felett volt. Az én kártyámon volt háromezer vmennyi pont, ezt megduplázták, így hatezer vmennyi került beszámításra. A maradék 2140-et fizettem KP-ben, de amit készpénzzel fizettem, azután még rakott pontot a Supershop kártyára.

2010. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Közben mi is levásároltuk a pontjainkat. A hétvégi ebéd ingyen volt. Jól bevásároltunk és egy fillért sem fizettünk. Le a kalappal a bolt előtt.
2010. dec. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!