Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzések kavarognak...

Milyen érzések kavarognak benned, amikor ilyet látsz kiírva?

Figyelt kérdés
"ojan kulcstartókat lehet választani vagy másmiet is?!"
2010. dec. 11. 12:41
 1/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Semmi... a helyesírás egy dolog inkább az ilyentől kapok agyhúgykövet: "átalakítani a zsírt izommá"
2010. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Semmilyen érzések nem kavarognak, interneten, msn-en én is leszarom sokszor a helyesírást(gyors gépelés miatt is), mert nem követelmény. Ahol az, oda írok nyelvtanilag is helyes fogalmazást, de ide felesleges állandóan azt figyelni, hogy hol ejtesz hibát.

Nem értem a sok barmot se itt, amikor belekötnek a helyesírásba. Ki a fenét érdekel? Akkor van gond, ha már egyáltalán nem lehet érteni a kérdést. Hogyha lehet bőven érteni, akkor meg nem értem minek ugat a sok "nyelvtanból még sosem volt hibám, mindig hibátlan dogáim voltak" típusú válaszadó. Így inkább az jön le róluk, hogy funkcionális analfabéták, mert nem a kérdésre válaszolnak. :D

Nem azzal kéne felvágni, hogy "jaj, képes voltam felismerni egy nyelvtani hibát", hanem azzal, hogy képes voltam adni a kérdező számára egy hasznos választ.

2010. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát engem meg zavar, mert nagy fokú igénytelenségre utal, ha valaki a saját anyanyelvén sem tud normálisan írni. ez alól kivételnek számítanak az alsó tagozatos gyerekek és a diszgráfiások (akik tényleg azok, és nem azok, akik azzal mentegetőznek).


Akinek van ideje arra, hogy ezen az oldalon vagy egyáltalán a neten lógjon, ugyan mi neki pár másodperc, míg mindent leír normálisan? Ha jól írja le, nem fognak belekötni, ennyi.

2010. dec. 11. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek a kérdezövel. Hányni tudnék az olyanoktól akik képtelen MAGYARUL legalább helyesen írni.. Nekem se megeröltetö, egyszerüen csak jön...

Idegesítöek..

2010. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek a kérdezövel. Hányni tudnék az olyanoktól akik képtelen MAGYARUL legalább helyesen írni.. Nekem se megeröltetö, egyszerüen csak jön...

Idegesítöek..

Utolsónak:

Akkor te miért nem tudsz MAGYARUL

2010. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért írta csupa nagy betűvel azt, hogy "magyarul", mert ki akarta emelni, de ezen az oldalon se dőlt se vastag betűvel nem lehet szedni a szöveget.

(sajnos)

2010. dec. 12. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 09:34: Szerintem pont te vagy az, aki nem tud itt magyarul. Hol marad a kérdöjel?

Ezt benézted :)

2010. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!