Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt ez a robbanás 20...

Mi volt ez a robbanás 20 perce Monoron?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 19:33
1 2
 1/12 anonim válasza:

na szóval üdvözöllek!

A Liliom és a Deák sarkán a kocsma mellet felrobbant a gázkazán egy sárga házba!

Az osztálytársamék kimentek a helyszinre és levan zárva a terület és sok rendőr és mentő van ott

2010. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ismerlek???? Nem a Kossuthba jársz?
2010. dec. 10. 20:04
 3/12 A kérdező kommentje:
mert az egyik évfolyam társam is kiment
2010. dec. 10. 20:04
 4/12 anonim válasza:

Ja kossuthba járok:)

8/b-s vok

2010. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mik történnek manapság...
2010. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gázrobbanás történt Monoron, a Liliom utcában. egy családi házban péntek este, a rendőrség tájékoztatása szerint egy ember életveszélyesen megsérült. Kovács Viktória, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese elmondta: a robbanás fél hétkor történt egy kétszintes családi házban, egy ember életveszélyesen, egy súlyosan megsérült, további két ember könnyebb sérüléseket szenvedett. A gázszolgáltató szakemberei már dolgoznak a gázszivárgás megszüntetésén - tette hozzá.
2010. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Töttős Györgyi, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője azt mondta, a robbanás egy sorház legszélső lakásában történt, a környéket 100 méteres körben lezárták. Az épület fele súlyos károkat szenvedett, statikus fogja megvizsgálni, hogy menthető-e a ház megmaradt része.



Bocs ez lemaradt

2010. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: én is odajárok 6/a-s vagyok.
2010. dec. 11. 10:06
 9/12 anonim válasza:

Na akkor pontosítanák, mint nagy monori:

Nem a Liliom utcába volt a robbanás hanem a Deákban, a ház utcafrontja arra néz. Nem is értem mért minden hírbe a Liliom utcát emlegetik.

A másik, ismertem a házat, voltam is benne, egy haverom lakott ott.

Ez egy régi felújított ház volt, nagy kár érte :-(

2010. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

kérdező:

Mi a neved?

2010. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!