Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztályfőnöknek kell adni...

Osztályfőnöknek kell adni valamit mikulásra? (sürgős)

Figyelt kérdés
Ma lesz az osztálybuli, és már kihúztuk egymás nevét, az osztályfőnökünk neve is belekerült a húzó cédulák közé. Én nem őt húztam, de illetlen dolog lenne, ha nem adok neki semmit? Sajnos már nem emlékszem, hogy karácsonyra szoktam e neki adni ajándékot, vagy mikulásra... :S
2010. dec. 10. 13:02
 1/3 anonim válasza:
én biztos nem adnék
2010. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár év múlva megd_gatod magad vele, ha mégsem örüljön az esélynek.
2010. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha bekerült a neve a cédulák közé, akkor adj neki, mert akkor ő is húzott valakit, és gondolom ő is ad majd ajándékot. Szerintem semleges dolgok, naptár, toll, édesség, saját készítésű sütemény stb. Havan humora viccet is csempészhetsz az ajándékba. Egyik ismerősöm csinálta, hogy sok doboz, egyre kissebbek, mindegyikben volt egy csoki meg egy másik doboz, vagy kis ékszer és a legkissebbe az h sajnáljuk ön nem nyert!
2010. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!