Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Online poker hozzámtartozó...

Online poker hozzámtartozó adataival, belegyezéssel?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: Van pár oldal, amely egy bizonyos szint elérése után biztosít neked az általa támogatott online poker teremben egy bizonyos értékű kezdőtőkét. Nos én ezt teljesítettem, itt van a kezdőtőke, már csak el kéne helyezni, persze ehhez valódi pénzes számlára van szükséged, valódi adatokkal. Idáig semmi bökkenő, csak hogy nem töltöttem még be a 18. életévem és mint tudjuk ez a korhatár kell hozzá. Ötelt a következő: Megbeszélem az egyik családtagommal, Ő engedélyezi a saját adataival való valós pénzes számla regisztrálását az oldal által támogatott oldalon, Én az alaptőkét oda elhelyeztetem és játszom kedvemre. Természetesen Én az Ő számlájához nem nyúlhatok (értelem szerűen nincs is rá szükségem), de a pokeres számlavezetés külön folyik a teremben létrehozott számlán. Szóval a Be- és kifizetések érintenének engem, befizetést továbbra is csak az Ő engedélyével valósítható meg. Ennek a megoldásnak van valami jogi bökkenője, tiltása, amiért nem lenne szabad megvalósítanunk? Vagy valósítsam meg a "B" tervet? B-terv: Nem kell már sok idő a 18. életévemhez, türelemmel kivárom, majd aktiválom a saját számlámat, saját adataimmal. Segítségeteket előre is köszönöm!
2010. dec. 6. 20:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Még valami, most figyeltem fel az "Személyes adatok megváltoztatása" opcióra. Születési dátumomat is engedi változtatni? Fura lenne ha igen, de próba szerencse. Ha igen, akkor változna a terv. Regisztrálnék saját adataimmal, saját számlaszámommal, persze pár hónappal eltérő születési dátummal. Amint betöltöttem a 18. életévem, át is állítanám az igazi dátumra. Addig természetesen semmi tranzakció a pókeres számlán, gondolom addig nem is fogják nagyon figyelembe venni, hogy a pokeres számlám és a bankszámlámon lévő születési dátum különbözökik. Esetleges később tranzakció után, mikor már betöltöttem a 18-at, előfordulhat hogy visszakeresik hogy mikor regisztráltam a pokerse számlám és milyen adatokkal?
2010. dec. 6. 20:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!