Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha fogadok tippmixen egy...

Ha fogadok tippmixen egy csapatra, és csak a hosszabbításban nyer, akkor nyertem vagy sem?

Figyelt kérdés
fogadtam jégkorong meccsekre,és 2 olyan is van,ahol hosszabbításban nyert akire tettem.
2010. dec. 4. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az egész meccsre tetted szóval nem csak 90. percig akkor nyertél:D.Gratulálok!
2010. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miről beszélsz,már ne is haragudj?:)
2010. dec. 4. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát jégkorongban nem tudom, hogy van a hosszabbítás, de fociban, ha a 2x15-ös hosszabbításban nyer a csapat, az nem számít nyerésnek.Tehát a rendes játékidő(a szokásos hosszabbításokkal együtt) alatt nyert, csak akkor nyertél.Remélem érthetően fogalmaztam.:)
2010. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jégkorongba 3x 20 perc van,ha döntetlen hosszabbítás,ha nincs gól büntetők,ez nagy aljasság a zrt részéről,gyakorlatilag bejött 3 meccs végeredménye,de lehet nem fogadják majd el,mert hosszabbításban nyertek.
2010. dec. 4. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem nyertél, de azért húzasd le, hátha.Szerinted én milyen ideges voltam, amikor egy meccs miatt ment el a szelvényem, mert nem rúgtak 90 percig, majd a hosszabbítás 2. és 6. percében is rúgtak?!
2010. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!