Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2010- es téli T mobile reklám?...

2010- es téli T mobile reklám? Nektek melyik verzió tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Csondor Kata http://www.youtube.com/watch?v=bEoSEx9mCYg&feature=player_em..


Madarász Gábor [link]


Tudom, hogy még nem készült el a teljes verzió, de azért fontos írni az ügyfélszolgálatnak és növelni a videók nézettségi számát, hogy minél hamarabb elkészítsék.

ugyfelszolgalat@t-mobile.hu


2010. nov. 30. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ez besz#rás előző! nagyon nagy!
2010. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok: második
2010. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt különbség, vagy csak ennyire nem érdekel? :D
2010. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát természetesen az 1.:) a második ritka szar már bocs:/de nem jöttem töle kari hangulatba . de az 1 az oylan szépen énekli:)
2010. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem tetszik! A talyi relkám zene sokkal jobb volt nem hiába is készült abbból teljes verzió! Ez már csak olyan hogy "húú tavaly is kiharcoltuk hogy legyen teljes verzió gyerünk idén is" pedig ez "szerintem" messze sem olyan jó mint ez......! http://www.youtube.com/watch?v=nVcmxlClm2o
2010. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az első, a csaj hangja szerintem jobban illik hozzá, és a pasié mintha egykét helyen még hamis is lenne... de ez csak az én véleményem...
2010. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!