Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami jó módszer, fizika...

Van valami jó módszer, fizika képletek tanulására?

Figyelt kérdés
Próbálom valamihez kötni, vagy logikusan átgondolni, hogy mit miből lehet kiszámolni, de semmi!
2010. nov. 30. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig hozzákötöm őket egy fához és addig ütöm baseball-ütővel, míg meg nem tanulja magát. Ez a legjobb módszer.
2010. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húú szerintem egyszerűek, képletekkel sosem volt bajom... nekem valahogy a fejemben maradnak. Ami azért is furcsa, mert soha egyetlenegy fizikaórán nem figyeltem oda... szerintem tanuld meg úgy, hogy a betűkból szavakat csinálsz, pl. s=v*t -> sok vödör tonhal vagy mit tudom én sündisznó= valami tárgy... persze célszerűbb lenne valmai értelmeset kitalálni :D sok sikert :) (én utálom a fizikát... )
2010. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első! XD nagyon hülye vagy! :))) Második kössz!
2010. nov. 30. 20:03
 4/5 anonim válasza:
2010. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de van meg tanu;od le irod egy lapra tobbbszor es menni fog
2011. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!