Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GTA sanandreas Hogyan?

GTA sanandreas Hogyan?

Figyelt kérdés
Hogy lehet végigvinni a OG LOC küldit a gta ban mindig elmenekül freddy.valaki segiten
2010. nov. 29. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
menj utána és lődd le. OG segít közben
2010. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha mész utána egy helyen megáll ott könnyen lelőheted.
2010. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én megáltam ő is megált de nem löte le ha közelebb mentem 1 centit egyböl elment megintmegált és nem jövi le amikor megáltam és énsem tom lelöni. nincs valami könyítő hozzá?

mert már vagy 30 szor probáltam.

2010. nov. 29. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy menj utána! egyszer megáll leszáll a motorról onnan nem megy tovább. könnyen le lehet lőni
2010. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sikerült de van még 1 vonatos amikor vinne kell cross motoral az embert és lövi a mozdony tetején az embereket pontosan nem tom a küldi nevét de az a lények mindig fent marad 1 és elmenekül a vonat tetején ezt hogy lehet megcsinálni?
2010. dec. 1. 18:21
 6/6 Dorottya49 válasza:
Próbáld meg a rakétahátizsákkal...yecgaa.... hagyd ott Smokot és menj egyedül...
2012. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!