Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem jó iskolába járni?

Miért nem jó iskolába járni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor sírjon a szád, majd ha elkezdesz dolgozni. És emlékezz erre amit írtam! Én idén végeztem és mocskosul szarul érzem magam amiért vége az egésznek. Csak mondom.
2010. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A korán kelés miatt:)

Akármikor fekszek le aludni, nekem az a jó, ha 7-7:30 között kelhetek fel.Ami lehetetlen, mert 7:10-kor indulok suliba...

Meg ha egyszer nem készülök, tuti akkor feleltetnek...De mindig sikerül kivágnom magam és min. 3-asra felelek:)



Tegnap egyik órán pont azt beszéltük, hogy milyen érdekes, hogy a tanár tök nyugodtan mondja, hogy nem hozta a dolgozatot amit hétfőn írtunk, mert nem volt ideje kijavítani, mert mennyi dolga van...Persze, ha a tanár felszólítja a diákot felelni és azt mondja, hogy nem volt ideje tanulni, mert sok dolga volt bevágja neki a karót-.-" :D



Összességében én több pozitívumot látok ebben az egészben, mint negatívumot:D

15/L

2010. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi:)

már mondtam, hogy házit kell írnom arról, hogy miért rossz suliba járni

egyáltalán nem biztos, hogy én nem szeretek suliba járni, az én véleményem még senki nem kérdezte

2010. nov. 27. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!