Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek volt olyan panasza,...

Kinek volt olyan panasza, hogy menstruációja hosszabb időn keresztül kimaradt?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, augusztusban volt utoljára menzeszem. Terhesség, ciszta kizárva. (UH neg.) Még egy vérvétel eredményre várok, hormonális problémákra gyanakodva, ugyanis júliusban abbahagytam a fogamzásgátlót 2 év után. Ezután egy hónap alatt 2x megjött, azóta semmi. Valakinek hasonló, valami tapasztalat, esetleg tanács? (tudom, várjak még a vérvételi eredményre, de ha hormonok ha nem hormonok, akkor "okosodok" addig is)mivel ha mégsem az a probléma valaki mondhat valami okosat. ( és igen tudom, ha nem az, az orvos majd csak tudja...) de jó lenne tudni, hogy valakinek minden rendbe jött (remélhetőleg)és ha mégsem hormon mire számíthatok ha más is volt hasonlo helyzetben

a válaszokat előre köszönöm


2010. nov. 26. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs semmi okosat nem tudok mondani. Kivanom, hogy ne legyen komoly problemad belole.

18 f

2010. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. nov. 28. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!