Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apám alkoholista néha olyan...

Apám alkoholista néha olyan aggresszív mit kéne tennem? 12 fiú vok

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem sok mindetnt tudsz tenni sajnos. Anyuddal beszélni maximum. Esetleg a családsegítőhöz fordulhatsz, de nem hiszem, hogy sokban tudnának segíteni.

Tudod ehhez a rendőrök is úgy állnak, hogy "amíg vér nem folyik"... :(:(:(

Keress barátokat és ha teheted, ne legyél otthon.

2010. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked semmit,anyukádnak kellene lépni.Ha nem tud vagy nem akar,akkor ahogy fentebb írták fordulj a család segítőkhöz.Kérd a tanárod vagy egy ismerős segítségét.


De első sorban beszélj anyukáddal hogy te ezt nem birod tovább.

2010. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
anyum se birja már nagyon de nem tud nagyon mit tenni
2010. nov. 26. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
az én apám is ilyen. sajnos nem tudsz mit tenni :( tesóm már 17 évesen le tudta állítani volt mikor bezárta a garázsba h ott józanodjon. reggel nem tudta mit keres ott. sajnos nem tudsz mit tenni mert még kicsi vagy :( beszélgess anyukáddal támogasd és éreztesd vele h te szereted és kitartasz mellette
2010. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kösz csak néha a gyerek össze veszik még az anyával is de azért az nem gyakran van amúgy kösz


VÁROM A TOVÁBBI VÁLASZOTOKAT

2010. nov. 26. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én apám is alkoholista... nagyon rossz nemrég emgint veszekedtek az anyámmal. Ha a te apád olyan mint az enyém javíthatatlan. Sajnálom. Én is 12 éves fiú vagyok és megutáltam az apámat mert ma is erősen ittas.
2011. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!