Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy metált hallgató...

Az gáz ha egy metált hallgató ember rapper cuccokba jár?

Figyelt kérdés
Régen rapper voltam és maradt csomó cuccom.
2010. nov. 25. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szép lassan ahogy van lóvéd sztem cseréld le a cuccaidat. Régen én is nagy rapper voltam aztán kicsit visszavettem az öltözködésben is de emlékbe elraktam a 3xl-es mezeket meg a gatyákat amikbe most 3x beleférek :D
2010. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem az öltözködésed határozza meg az identitásodat, az legfeljebb csak kifejezi valamennyire. tökmindegy mit veszel fel, nem attól leszel igazi "metál arc", hanem attól hogy szereted azt a zenét és azonosulsz vele, amit nemcsak kívülről (öltözködésileg) tudsz megtenni.
2010. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olyan ruhát hordj, amiben jól érzed magad, csak azért ne hordj olyanokat, amiket a metalosok, mert esetleg furán néznek rád, ha megszólnak miatta, akkor nem elég toleránsak, mert ez magánügyed, mint ahogy az is milyen zenét hallgatsz, és ne engedd, hogy befolyásoljanak.
2010. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!