Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok profi rajzos, de a...

Nem vagyok profi rajzos, de a tanárok szerint van tehetségem. Mivel kezdjem? Miket rajzoljak?

Figyelt kérdés
Rajzórán a suliban több tanár mondta, hogy van tehetségem a rajzoláshoz, de eddig még nem nagyon próbálkoztam nehezebb rajzokkal, de úgy érzem ha rajzolgatnék egy idő után egyre jobban menne.A kérdésem az: Mivel kezdjek?Mint mondtam nem vagyok profi, de azért nem a pálcikaembertől szeretném kezdeni.Régebben rajzoltam egy-két anime szereplőt és egész jók lettek, de nemcsak ebben a "stílusban" szeretnék érvényesülni.Nagyon szeretnék emberi arcot megtanulni rajzolni, de ehhez alapozni kell.Ha linkelnétek egyszerűbb képeket, amivel "képezhetném" magam nagyon hálás lennék.Bármilyen tanácsot elfogadok rajzosoktól, hogy pl. ők mivel kezdték.Előre is köszi a válaszokat.
2010. nov. 23. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan így vok még az animés részével is én azt szoktam hogy mesefigurákat másolok meg képregényt rajzolok meg a googleba a képekbe beírom npi arc vagy arc vagy pasi arc és beállítom hogy csak vonalrajzokat mutasson és azokat másolom egész jó fejleszt :D

2010. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hmmm.Nem is tudtam, hogy belehet állítani a google-n ilyeneket.Nemhiába mondják oly sokan: "A google a barátod!"

Köszi szépen a segítséget várom a további hozzászólásokat, technikákat, bevált módszereket.

2010. nov. 23. 21:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Valaki még?Egyéb bevált módszer?
2011. jan. 2. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!