Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen keresztnév illik a...

Milyen keresztnév illik a Judithoz?

Figyelt kérdés

Mivel lesz második keresztnevem, a segítségeteket szeretném kérni, hogy melyik név illik jobban a Judithoz?

ezeken gondolkodtam:

- Nadin

- Mirjam

- Zulejka

- Szemirámisz


vagy akinek van egyéb ötlete nyugodtan írja le (:

köszönöm előre is!


2010. nov. 15. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Úúúúúristen! Van ám ízlésed! Inkább már Nadin, az a kisebbik rossz.
2010. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Miren vagy Jugenszcsinovahin?

Magyar vagy te egyáltalán vagy félig szír?

2010. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Magyar vagyok x)

Szeretem az úgymond különleges neveket, amiből kevés van .

2010. nov. 15. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
legyél _____ Judit Saten xD
2010. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen keresztnevet választunk a vezetéknév mellé; Fekete Mercédeszről vagy Földi Eperről például nem biztos, hogy mindenkinek egy személy jut eszébe. Furcsán hangzik a Vasi Tas vagy a Falus Örs név is, de Baka Kata sem valószínű, hogy szeretni fogja a nevét. A ma már anyakönyvezhető becenevekkel egyébként is óvatosan kell bánni. Ami jól áll egy kisgyereknek, az nem biztos, hogy illik egy felnőtthöz – nehéz elképzelni például egy Borka, Katica vagy Gergő nevű vállalatigazgatót. A hosszabb vezetéknévhez rövidebb keresztnév illik, és kellemesebben csengenek a vegyes hangrendű nevek – Strasszer Ede, Fábián Éva. A csupa azonos magánhangzó akár komikus is lehet – Görög Ödön, Veres Emese –, ha pedig mássalhangzó-torlódás van az elemekben, nehéz a kiejtés – Vass Sára, Stollmann Nóra.
2010. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a vezetéknevem nem olyan pl. mint a Kiss, Nagy, Szabó, Horváth meg ilyenek. szerintem jelentése sincs. xD

De szerintem a Nadin illik a legjobban a vezetéknevemhez és a keresztnevemhez is. Mert a többivel pl. nehéz lenne kimondani vagy furcsán hangzana vele és nem illik annyira a vezeték és keresztnevemhez.

2010. nov. 15. 20:37
 7/8 Avalanche ***** válasza:

Nem túl.. idegenek ezek a nevek? Pölö a "Zulejka Judit"-hoz már vezetéknév se kéne. Szerintem.

De a Lejlát, Adelgundot és az Élient nem írtad fel, ezt díjazom.

2010. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amarillisz, Beatrix...
2012. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!