Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran szoktam álmodni a halott nagymamámrol akit jobban szerettem még a szüleimnél is!
2009. jan. 11. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
HALOTT- Ha meghalt ismerősöd, hozzátartozód tér vissza álmodban és ezt örömmel veszed: nem tudsz belenyugodni elvesztésébe. Ha rémülten fogadod: lelkiismeretfurdalás; olyan mulasztás az elhunyttal szemben, amit immár nem tudsz jóvátenni. Halottnak látni valakit, aki még él: titkolt gyűlölet, amit a halottnak látott személy ismerőse, vagy hozzátartozója iránt érzel. Ismeretlen halott: régi ábrándjaid jele; valóra nem vált remények. Ijesztő, iszonyatot keltő halott: szerencsétlen kapcsolat. Férfiálomban, ha halott a hátadra ugrik és nem tudsz tőle szabadulni: furcsa érzelmek, különös vonzalom, amely az akaratod ellenére a hatalmában tart. Halott, ha az ágyad alatt fekszik: közönyösnek tudod magad; visszaélsz egy érzelemmel.
2009. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagymamád is nagyon szeretett és veled van.Én 1 évig napi rendszerességgel álmodtam vele halála után.Nagyon szeretett volna dédunokát,és várta,hogy terhes legyek.Akkor halt meg amikor terhes lettem,nem tudtunk róla.Amíg meg nem szültem addíg álmodtam vele minden nap.Hátborzongató volt a számomra,nem vagyok hülye,sem babonás,de semmi más magyarázatot nem találtam rá azóta sem,csak azt,hogy vigyázott ránk.
2009. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Éngem nem borzongatt mert nem rosz álmok vannak velle! visszont én sem vagyok babonás és nem szoktam az ilyenek után nézzni! De ez más! Mert már hallotam olyat is,hogy azért van mert nem tetszik neki amitt most csinálok meg ilyenek! peddig nem csinálok most sem semmi roszat!
2009. jan. 12. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is már álmodtam a nagyival... hát nem volt nagy élmény.. baseball ütővel kergetett..
2009. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!