Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Már más is...

Mitől van ez? Már más is észrevette? Vagy csak nekem ilyen? Mivan most?

Figyelt kérdés
Ha énekelek tök szupernek hallom a hangomat,tisztának szépnek...de ha felveszem és visszajátszom akkor hangszínem teljesen más lesz...és néhol kicsit hamiskásnak lehet hallani.beszélek és azt felveszem az se olyan amilyennek én hallom a hangomat ha beszélek.teljesen máshogy hallom...miért van ez??? mások is azt a "másik" hangot hallják amit én "felveszek"?? máshogy hallom a saját hangom mint mások?????
2010. nov. 14. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
xD pont mint én.xD
2010. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze hogy más :D

ez velem is így van.énektanárom egyszer azt mondta hogy azért mert nekünk ugye ,,belül szólal meg'' ezért másnak halljuk a hangunkat mint mások :) vagy vmi ilyesmi :D

2010. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért attól is függ, hogy milyen berendezéssel veszed fel!


Egy mobil és egy studióberendezés hangvisszaadása között azért lesz "némi" különbség!


Ha szalagra veszed és trutymó készülékkel, akkor hamis is lehet ha "nyávog" a szalag.

2010. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez velem is így van :D
2010. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen más a hangunk, mint amilyennek halljuk. Én már megszoktam, rádiós létemre muszáj hozzászokni a saját hangom hallásához :) Már nem csodálkozom rajta hogy másabb :D
2010. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szevasz jáksó, rég láttalak erre.
2010. nov. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!