Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A múltkor megyek az utcánkon...

A múltkor megyek az utcánkon és egy sötét alak jött felém, és amikor már 100m-es körzetben lehettem eltűnt mint szürkeszamár a ködben o. o na ez h lehet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem szinte ugyanez történt. Egyik nap megyek haza (igaz négykézláb) és látom, hogy kb 230 m-re tőlem egy 86 év körüli szakállas vénasszony fut felém, szélesre tárt karokkal. Félelmemben becsukom a szememet és mire odaér, hát nem egy szép fiatal csaj mosolyog rám...
2010. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ez kicsit másabb de szívesebben vettem volna ezt a verziót én is:)
2010. nov. 10. 21:51
 3/6 A kérdező kommentje:

3 választási lehetőség

1: fekete alak

2: öregasszony

3: szép csaj

sztem mindenki egyértelműen a 3-asra szavazna

2010. nov. 10. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ti komolyan elvagytok :DDDDD
2010. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ilyen velem is történt, jött felém is egy sötét alak, az is eltűnt, mint szürkeszamár a ködben, s csak néztem, mint borjú az újkapura, rohantam oda, ahol eltűnt, belenéztem a kukákba, hátha esetleg belebújt valamelyikbe, benéztem a kertek-aljára, még a villanyvezetéket is megnéztem, nem mászott-e fel véletlenül, és akkor vettem észre, hogy egyszerűen csak nem volt csatornafedél a csatornán, pont ott, ahol eltűnt az alak, így a rejtély megoldódott, és már nyugodtan mentem haza, nem idegeskedtem azon, hogy esetleg szellemet láttam.
2010. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De bezzeg nem segítettél volna azon aki beleesett az aknába -.-"""
2010. nov. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!