Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adományozni szeretnék pár...

Adományozni szeretnék pár dolgot. Milyen szervezetnek ajánljam fel?

Figyelt kérdés

Néhány régi számítógép, ruha és női táska.

A Máltai Szeretetszolgálatnak ajánlottam - értenek is hozzá, de nem jönnek el érte.

Interneten megnézhető karitatív szervezetekre gondoltam.

A Vöröskeresztnek még üzenni sem lehet a honlapjukon.


2009. jan. 9. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A számítógépeket javaslom a felajanlasok.hu címen található szervezet részére átadni. Ők tényleg jó helyre adják tovább.


A többit pedig dobd be egy ruhagyűjtő konténerbe a vöröskereszt javára, onnan jó helyre kerül.

2009. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szamitogepeket en iskolanak ajandekoznam. Szerintem barmelyik suliban megkerdezheted az igazgatotol. Biztosan orommel veszik. A taskat es a ruhat tedd fel a teszveszre, vaterara, ingyen. Szerintem elviszik oket!
2009. jan. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Hajléktalan szervezeteknek. Ha bp-i vagy,találsz egy párat, ők szívesen fogadnak adományokat.
2009. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

iwiwre is felteheted.

a masik, hogy a szgepet nehany konyvtarnak, meg muzeumnak is felajanlhatod, vannak olyan konyvtarak/muzeumok, ahol 286os szamitogepen dolgoznak a latogatok, és a szemelyzet, mire a szgepes katalogusbol megtalal vmit, fel ev, mig kilistazza, masnap lesz.

2009. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudnál mondani ilyen könyvtárat, vagy hasonló helyet?

Olyat, amelyik fönn van az Interneten, írni lehet nekik, és értenek is a géphez? A 286-nál fényévekkel jobbak a gépeim... viszont a "felajánlások.hu" társaságot ismerem: ők már ennél jobb gépekkel dolgoznak.


A többi holmit én is oda tudnám adni - mondjuk templomnak - csak idáig együtt gondoltam.

2009. jan. 11. 18:32
 6/6 anonim válasza:

Szerintem a Nagyszénási könyvtár bőven megköszönné.

Nem vagyok dolgozó, de sok mindent tudok róluk. Ingyenesen indítottak már számtalan tanfolyamot, segítettek bárkinek, aki kérte. Én is részt vettem egy ilyen tanfolyamon, ahol totál ingyen osztottak étlet-italt. Foglalkoznak minden korosztállyal, idős, gyermek egyaránt mosolyogva tér ki a kis épületből. Lehet, hogy nem a legkonzervatívabb könyvtár, de bizton állítom, hogy örömmel vennék az adományt, s a szállításról gondoskodnék is.

2010. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!