Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegítő ágybetét vásárlásakor...

Melegítő ágybetét vásárlásakor fontos szempont, hogy mennyi a teljesítménye? Mi függ tőle?

Figyelt kérdés
Láttam 50 W-ost, de 100-ast is. Szerintetek? Illetve egyéb ötletet is szívesen vennék, hogy mit vegyek figyelembe ágymelegítő megvételekor. Tanácsok, tippek stb. Köszönöm.
2010. nov. 10. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenem. Nem emlékszem hány wattos volt, de érdemes nagyobb teljesítményűt venni, mert azt elég "félgázon" járatni. Így ugyanannyit fogyaszt mint egy kisteljesítményű és nincs túlterhelve.

Ha úgy találod, hogy egy kicsit rövid, ne ess kétségbe, a fejed alá úgy sem akarod majd betenni.

Jó, ha a derék és a lábrész külön szabályozható. Hátnak, deréknak elegendő meleg az már sok a lábnak. Enyémet nem lehetett külön szabályozni, a lábam ki-ki dugtam a takaró alól. Jó olyat venni ami simán vízben kimosható(!). Nem vicc. Én mostam.

2010. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!