Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki, óangolra, latinra és...

Valaki, óangolra, latinra és görögre le tudná fordítani?

Figyelt kérdés

A kezdetektől fogva rühellem a pofádat, és abban reménykedem hogy szart etethetek veled. Lassan, és fájdalmasan fogsz megdögölni. Ezt érdemelted. Fulladj meg. Mindenki a pofádba röhög, semmibe vesz, gyűlöl téged. Mindenki látja, mi vagy : egy rothadó szarkupac ... rohad a pofád, a gyomrod, az undorító hajad, meg a nyomorodott tüdőd is ....


:DD


2010. nov. 6. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:DD

hát figyelj...én tanultam latint, de szerintem ezekre anyelvekre senki nem fogja tudni neked lefordítani, ugyanis holt nyelvek. A szövegedben pedig újkeletű kifejezések vannak. rádásul alapvetően a hotlnyelv nem elég gazdag ehez:D

2010. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudok latinul, de ha nagyon megerőltetné valaki megát, szerintem le tudná fordítani :D Óangolra már esélytelenebb, de görögre szerintem lehetséges lehet, mert az élő nyelv.
2010. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ab initio non possum ferre vultum et spem alebat shit vobis. Lente et dolenter mori. Dignum est. Obruent illam. Omnis ora ridet contemptores oderunt. Quisque videt sis putridum (szarkupac) ... putredine in ore stomachi pilis foeda, debilis pulmo ...


Szerintem, de nem jó :P

2010. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

(harmadik)

Csak latinra sikerült, de majd megpróbálom görögül is :D

2010. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jujj, kösz ! :D Az óangolnak nagyon örülnék ! Ic lufie Anglisc :-)) !
2010. nov. 6. 21:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Oroszul, és ó-germánul is jöhet ! :-)))
2010. nov. 6. 21:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Japán, és ó-japán is jöhet ! :D
2010. nov. 6. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyat nem igazán talász, hogy ógermán, maximum ósvéd, óangol, stb. :D
2010. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig én már hallottam olyanról .... :D Jöhet ó-héberre, és egyiptomira és !! :D
2010. nov. 7. 08:38
 10/11 szexiboj ***** válasza:

Ez most komoly, vagy hülyéskedsz? Mert ha csak hülyéskedsz, akkor nem fogom erre pazarolni az időmet.. (leírni)

Gondolom nem házi.. :D

2010. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!