Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet sosrozat baraton...

Hogy lehet sosrozat baraton regiszralni vagy be jelentkezni??

Figyelt kérdés
azért mert volt egy fiokom de es mst masik eszkozon vagyok es hiaba be irom az email cimet azt irja ki h ervenytelen email cim hameg regisztralni akarok ugy vegig megyek mindenen be irom ki irja sikeres regisztrcio be irom az email cimet utana megint ugyanugy azt irja ki h ervenytelen email cim ha meg pl mar egy regisztralt emaillel akarok regisztralni azt irja h aaz elozo regisztralasomat vegleg torlik de nem erdekel csinalni akartam masikat es ugyan ugy ki irja h ervenytelen email cim miot akkor mi a fasz van ja es kerlek titeket a tamadasokat mellozetek es ne szoljatok le hogy okdek szoveg stb mert valami nagyon el romlott a telomon igy ekezetet meg iras jelet se tudok rakni szoval jah de akkor tudtok segiteni kerdojel
ma 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem simán lehet, hogy csak rosszul írod le az emailedet meg a jelszavad.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült sosem. Feldob egy regisztrációs kérdőívet, a végén köszönik a jelentkezést, és utána nem történik semmi. Az sem derül ki, hogy esetleg az e-mail címmel van bajuk és emiatt meghiúsul.
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!